Nieudana inauguracja sezonu w wykonaniu Omegi. Domowa porażka na własne życzenie [GALERIA]

Adam Kieruzel
O tę porażkę kleszczowianie mogą obwiniać jedynie samych siebie, bo do przerwy mogli oni prowadzić różnicą kilku bramek Adam Kieruzel
Gracze Omegi Kleszczów na inaugurację sezonu IV ligi grupy łódzkiej na boisku w Łękińsku przegrali z Wartą Działoszyn 0:1 (0:0).

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, a znaczną przewagę mieli gospodarze. Po zmianie stron sytuacja uległa zmianie. Atakowały obie ekipy, ale aktywniejsi byli goście, którzy najpierw zmarnowali rzut karny po strzale w słupek, ale kontynuując tę akcję Warta po kilkunastu sekundach wywalczyła drugą jedenastkę i tym razem zawodnik, który wcześniej pudłował pewnie wpakował futbolówkę do siatki, a Omega nie zdołała odrobić strat.