Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Nowoczesna Firma Polska

  Sortuj według:
  • Zdalna praca we współczesnym biznesie

   • akcja specjalna

   Miniony rok – tak jak najprawdopodobniej bieżący – przejdzie do historii jako okres, w którym sposób prowadzenia biznesu uległ bardzo dużym zmianom. To szczególnie ważny czas dla nowoczesnych firm, które właśnie teraz ze zdwojoną uwagą powinny obserwować zmiany i dostosowywać się do nich. Jedną z nich jest praca zdalna.

  • Zaawansowany backup dla każdego

   • akcja specjalna

   Dziś największą przeszkodą w uzupełnieniu informatycznej infrastruktury firmy w backup jest przekonanie, że skuteczne i efektywne systemy są drogie i skomplikowane w obsłudze. Taka opinia była prawdziwa w przeszłości. Dziś tworzenie kopii zapasowych czy proces odzyskiwania z nich danych są już tanie i proste. Stosując aplikację Active Backup for Business firmy Synology można zapomnieć o zmartwieniach związanych ze skomplikowanym zwykle konfigurowaniem i utrzymaniem backupu.

  • Profesjonalny, spersonalizowany druk na tekstyliach – szybko, tanio, trwale, po prostu idealnie

   • akcja specjalna

   Dynamiczny wzrost popularności spersonalizowanego druku na tkaniach to szansa na rozszerzenie i uatrakcyjnienie portfolio przede wszystkim dla firm tekstylnych i odzieżowych. W takich zakładach potrzebne są proste i sprawdzone narzędzia „all-in-one” niezbędne do uzyskiwania wydruków w wysokiej jakości szybko i tanio, niezależnie od ilości. Jest to możliwe dzięki drukarce OKI Pro9541WT, która od tradycyjnego sitodruku lub termotransferu na odzieży różni się tym, że robi to bardziej kompleksowo, szybciej i taniej. A do tego jest bardzo prosta i ekologiczna w obsłudze.

  • Pożegnanie z biurem

   • akcja specjalna

   Jeszcze nie tak dawno, bo na początku 2020 roku, praca zdalna kojarzyła się z miłą i nieformalną formą benefitu. Wielu pracodawców postrzegało możliwość pracy zdalnej, jako rodzaj wypoczynku dla swoich pracowników od zgiełku biurowego. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że praca poza firmą nie tylko jest w pełni możliwa, ale także równie wydajna. Gwarantuje to wiedza i doświadczenie pracowników, a także dostęp do rozwiązań technologicznych, szytych na miarę współczesnego pracownika.

  • Lenovo ThinkPad – niezniszczalność w standardzie

   • akcja specjalna

   Notebook jest dziś niewątpliwie podstawowym typem komputera biurowego. Konstrukcje są coraz wydajniejsze, lżejsze, mogą dłużej pracować bez zasilania zewnętrznego. Lista kryteriów, jakie powinien spełniać współczesny komputer, by użytkownik mógł z jego pomocą efektywnie wykonywać swoją pracę, jest coraz dłuższa. Rozwiązania Lenovo, zarówno w procesie tworzenia jak i ewolucji produktu, powstają w interakcji z użytkownikami w myśl zasady - „ty mówisz, my słuchamy” - co gwarantuje, że są praktyczne i odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

  • Oznaczenia dystansu społecznego w czasach pandemii

   • akcja specjalna

   Bezpieczna obsługa klientów w czasach pandemii to aktualnie nieodzowny element prowadzenia biznesu. Sklepy detaliczne, urzędy, siłownie, stacje benzynowe są zobowiązane do informowania o zachowaniu wymaganego prawem dystansu. Przy zastosowaniu drukarek Oki z serii C8 oraz dedykowanych nośników i specjalnego oprogramowania zalecenia w tym zakresie mogą być realizowane błyskawicznie, do tego tanio w doskonałej jakości i trwałości.

  • Słuchawki są dobre na wszystko

   Skupienie i koncentrację łatwiej osiągnąć, gdy nie dochodzą do uszu niepożądane dźwięki. Najnowsze słuchawki Jabra Evolve2 drugiej generacji jeszcze lepiej eliminują wszelkie hałasy, a dzięki swojej funkcjonalności są nieocenione w biurze. Jednocześnie zapewniają doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu mogą być używane tak do celów służbowych, jak i prywatnych.

  • Personalizacja i swoboda drukowania etykiet we własnym zakresie kluczem do sukcesu firmy Tea Club

   Nowoczesna firma potrafi w pełni wykorzystać potencjał, który oferują nowoczesne technologie i dzięki temu rozwinąć swój biznes i zoptymalizować koszty. Przekonała się o tym firma Tea Club, zajmującej się importem i dystrybucją wysokiej jakości herbaty i kawy wraz z akcesoriami. Dzięki przemyślanym inwestycjom w odpowiednie technologie i urządzenia zyskała swobodę projektowania i drukowania etykiet w pełni wykorzystując potencjał personalizowanego druku we własnym zakresie, na żądanie.

  • Nowoczesna Firma – licencja na sukces

   • akcja specjalna

   W obecnych czasach jak nigdy wcześniej przedsiębiorcy powinni śledzić trendy związane z polepszaniem funkcjonowania firmy. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań ma dziś na celu już nie tylko zwiększanie efektywności, ale też sprawnego funkcjonowania firmy w nowych warunkach. Nowoczesna firma ma świadomość wagi inwestycji w odpowiednie narzędzia, potrzebuje jedynie pewności, że wybiera najwłaściwsze.

  • Backup to nie wszystko

   • akcja specjalna

   Dane są największą wartością przedsiębiorstwa, dlatego muszą być należycie chronione. Ale sam backup to nie wszystko – ważne jest również to czy szybko i łatwo można przywrócić dane po ataku sieciowym czy awarii. Wiele firm spośród MSP nie inwestuje w odpowiednie rozwiązania z powodów wysokich kosztów licencji i wdrożenia lub z braku świadomości istnienia właściwych narzędzi. Z Synology NAS i bez licencyjną funkcją Active Backup tworzenie kopii zapasowych, zabezpieczanie danych i ich odzyskiwanie jest łatwe a zarazem tanie.

  • Komunikacja wizualna w sklepie i hotelu – ważny element współczesnego biznesu

   • akcja specjalna

   Spersonalizowane materiały drukowane takie jak nalepki, foldery, materiały promocyjne, to ważny element komunikacji wizualnej. Ta z kolei jest jeszcze nie w pełni docenionym narzędziem w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Nie ulega wątpliwości, że z czasem komunikacja wizualna będzie pełniła kluczową rolę w przyciąganiu klientów. Przy użyciu kolorowych drukarek OKI z serii C800 wszystkie materiały można drukować szybko, tanio i profesjonalnie.

  • Zadbaj o swój święty spokój

   • akcja specjalna

   Jest kilka przysłów i powiedzeń, które zachęcają do ostrożności i przewidywania wszystkiego, co najgorsze. Mamy więc „lepiej zapobiegać niż leczyć”, warto też „dmuchać na zimne”, pamiętać, że „dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie” oraz „nie żałować mleka, skoro się już rozlało”. Wszystko to prawda, ale w rzeczywistości nie jesteśmy ani szczególnie ostrożni ani zapobiegliwi. Okulary odkładamy, gdzie popadnie, samochód ubezpieczamy, bo musimy, a prywatnego laptopa nie ubezpiecza chyba nikt.