ORNECKI SMOK -2015

Wojciech Bohdanowicz
medal
medal
6-lutego w Ornecie rozegrany został po raz szósty halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Ornety „Ornecki Smok-2015”.

W turnieju wystąpiło 8-drużyn.Kategoria wiekowa – rocznik 98’ i młodsi:
Dwie drużyny KKP-Stomil Visacom Olsztyn (seniorki), Magdalenka Markusy, Cresovia Górowo Iławeckie, Wałsza Pieniężno, Victoria Bartoszyce I, Victoria Bartoszyce II. Błękitni Orneta.
Po pierwszych meczach okazało się, że do Ornety nie przyjedzie drużyna Syreny Młynary, został "zburzony" wcześniej opracowany minutowy harmonogram gier. Z pomocą pośpieszył trener Victorii Bartoszyce, który w miejsce Syreny część swoich zawodników desygnował do drugiej drużyny jako Victoria II.
Wszystkie drużyny rozegrały po 5- 12 minutowych meczów. Niewątpliwą atrakcją turnieju był występ dwóch "kobiecych" drużyn KKP Stomil Visacom Olsztyn.
Emocji nie brakowało, gdyż wiele meczów kończyło się remisami. . Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna MKS Błękitni Orneta , która lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła drużynę Victorii Bartoszyce I.
Bezpośredni mecz między tymi drużynami zakończył się remisem 2-2.
8. KKP Stomil Visacom Olsztyn I

Najlepszy bramkarz (bramkarka): Oliwia Gołębiewska –KKP Stomil Visacom Olsztyn II
Najlepszy strzelec: Mariusz Łukaszewicz - Błękitni Orneta

Wszystkie drużyny nagrodzone zostały pucharami a uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, które wręczali Z-ca Burmistrza Andrzej Gierlof, Dyrektor OSiR - Mirosław Bieliński i Wiceprezes MKS Błękitni - Zachariusz Świerzewski.

Turniej przygotował i prowadził: Wojciech Bohdanowicz.