18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Oto najlepsze zdjęcia porodów. Te fotografie narodzin przełamują tabu. Konkurs Birth Photography 2021 rozstrzygnięty

JK
1. Najlepsze zdjęcie konkursu (Members' Choice Awards), The Greatest Love In The World, Anne Lucy Silva Barbosa, Brazylia
 
Jak co roku rozdano nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcia porodów. Również jak co roku fotografie budzą liczne kontrowersje. Wychodząc jednak z założenia, że "nic co ludzkie nie jest nam obce" warto zobaczyć, jak wielkim cudem są narodziny. Spośród 26 nagrodzonych fotografii prezentujemy 20. Zobacz je w galerii.

credits: 
birthphotographers
Anne Lucy Silva Barbosa
1. Najlepsze zdjęcie konkursu (Members' Choice Awards), The Greatest Love In The World, Anne Lucy Silva Barbosa, Brazylia Jak co roku rozdano nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcia porodów. Również jak co roku fotografie budzą liczne kontrowersje. Wychodząc jednak z założenia, że "nic co ludzkie nie jest nam obce" warto zobaczyć, jak wielkim cudem są narodziny. Spośród 26 nagrodzonych fotografii prezentujemy 20. Zobacz je w galerii. credits: birthphotographers Anne Lucy Silva Barbosa
Jak co roku przyznano nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcia porodów. Również jak co roku fotografie budzą liczne kontrowersje. Wychodząc jednak z założenia, że "nic co ludzkie nie jest nam obce" warto zobaczyć, jak wielkim cudem są narodziny. Spośród 26 nagrodzonych fotografii prezentujemy 20. Zobacz je w galerii.

Najlepsze fotografie porodów. Wyniki konkursu

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Narodzin (International Association of Professional Birth Photographers - IAPBP) właśnie ogłosiło zwycięzców konkursu na zdjęcia wykonane podczas narodzin w 2020 roku. Tegoroczne fotografie są równie mocne, jak w zeszłych latach.

Zobacz zdjęcia w galerii. Uwaga! Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Fotografowie z całego świata uwieczniają trudne, ale zarazem bardzo intymne chwile porodu. Niezwykłe zdjęcia nie tylko ukazują cud narodzin tym, którzy go nie znają, ale także budują cenne wspomnienia dla mam, tatusiów i wszystkich ludzi, dzięki którym udało się sprowadzić na ten świat nowe życie.

14. Wyróżnienia: Welcome Little Woman, Kate Kennedy, Australiacredits: birthphotographersKate Kennedy
14. Wyróżnienia: Welcome Little Woman, Kate Kennedy, Australia

credits:
birthphotographers
Kate Kennedy

Wyniki opublikowano na stronie konkursu.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Narodzin z dumą ogłasza zwycięzców Konkursu na Fotografię porodową 2021! Dziękujemy wszystkim członkom IAPBP, którzy w tym roku wysłali zgłoszenia, i oczywiście rodzinom, które zgodziły się podzielić z nami chwilami narodzin!

Tekst oryginalny:
The International Association of Professional Birth Photographers is proud to announce the winners of the 2021 Birth Photography Image Competition! Thank you to each and every IAPBP member who entered this year and, of course, the families who agreed to share their birth moments with us all!.

Strona organizatora konkursu umożliwia także namierzenie po wybranej lokalizacji fotografa zajmującego się tematem narodzin, zrzeszonego w ramach IAPBP. To ułatwienie dla przyszłych rodziców, którzy chcieliby uwiecznić jeden z najbardziej niezwykłych momentów w swoim życiu.

By dowiedzieć się więcej, przejdź na stronę organizatora konkursu.

od 7 lat
Wideo

Ile wynosi najwyższa i najniższa emerytura w Polsce?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Oto najlepsze zdjęcia porodów. Te fotografie narodzin przełamują tabu. Konkurs Birth Photography 2021 rozstrzygnięty - Portal i.pl

Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto