Album ze zdjęciamiAlbum ze zdjęciami to prezent, który można przygotować stosunkowo szybko, a na pewno bez konieczności zamawiania czegokolwiek online
[3/14]

Prezenty na gwiazdkę last minute. Co podarować, gdy już za późno na zakupy? Pomysły na najlepsze prezenty na ostatnią chwilę

Album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami to prezent, który można przygotować stosunkowo szybko, a na pewno bez konieczności zamawiania czegokolwiek online. Wystarczy wybrać zdjęcia na komputerze, wydrukować je - na domowej drukarce lub w punkcie fotograficznym oferującym wydruk od ręki - i wkleić do szkicownika z gładkimi kartami. Wystarczy do tego kilka dopisków od serca, i wzruszający prezent gotowy!

Można także zakupić gotowy album z miejscami na włożenie zdjęć. Taki prezent może okazać się niezwykle poruszający, szczególnie w roku, w którym spotkania z bliskimi zostały mocno ograniczone.

Jeśli nie macie drukarki lub czasu na szukanie punktów fotograficznych, stwórzcie album wirtualny. Można to zrobić posiadając konto w Google, w zakładce zdjęcia. Link do albumu wystarczy rozesłać bliskim - także tym, z którymi nie uda nam się w tym roku zasiąść przy wigilijnym stole.Coraz więcej osób decyduje się na zakup gwiazdkowych prezentów drogą internetową. Jest to niezwykle wygodne - kilka kliknięć w przeglądarce i paczka dostarczana jest pod drzwi naszego mieszkania. Jest tylko jeden problem - wzmożone zakupy online mogą wpłynąć na opóźnienie dostaw, szczególnie tuż przed samymi świętami. Może się zdarzyć, że zamówienie nie dojdzie na czas. Co wtedy? Oto lista uniwersalnych prezentów, które możesz przygotować nawet dzień przed Wigilią.

Najnowsze wiadomości

reklama