Remis Hannoveru, gol Polaka i samobój obrońcy

Hannover do 67. minuty przegrywał 2:0 z Twente. Z ławki wszedł Sobiech (w LE strzelił bramkę Śląskowi Wrocław) i strzelił kontaktową bramkę. Udaną pogoń za wynikiem zakończył obrońca, strzelając bramkę nie do obrony swojemu klubowi.

Do 45. minuty bramkarz Twente nie miał dużo pracy, ale za to z wyniku 1:0 do przerwy powinni się cieszyć pilkarze Hannoveru, ponieważ napastnicy Twente mieli bardzo dużo niewykorzystanych okazji.

Już minutę po rozpoczeciu drugiej połowy Twente strzeliło drugą bramkę i wydawało się, że wynik został zamknięty.

Artur Sobiech zmienił swojego kolegę, który w meczu nic nie pokazał i od razu strzelił bramkę na 2:1. Potem już tylko samobój obrońcy, na którego napierał Polak i mecz się zakonczył 2:2.

Drużyny podzieliły się punktami i zajmują odpowiednio 2. i 3. miejsce w grupie L.