Serie A: Juventus zatrzymany. Turyńczycy przegrali z Napoli 2:3

kamil156@op.pl
W pierwszym meczu 11. kolejki włoskiej Serie A doszło do niespodzianki. Juventus Turyn przegrał u siebie po raz pierwszy od blisko 11 lat z SSC Napoli 2:3 (1:0).

Piłkarze Napoli przerwali bowiem serię Juve 12 kolejnych meczów bez porażki przed własną publicznością. "13" okazała się zatem pechowa dla turyńczyków. Katem drużyny z Turynu był słowacki napastnik Marek Hamsik, który dwa razy pokonał bramkarza Juventusu. Gospodarze kończyli mecz w "10", bowiem czerwona kartkę w ostatniej minucie meczu ujrzał napastnik, Amauri.