Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Sport Polska

  Sortuj według:
  • Najlepsi zawodnicy z polskiej PKO Ekstraklasy w grze EA Sports FC 24 mają oceny 70 i więcej punktów

   Najnowsza piłkarska symulacja gry EA Sports FC 24 (dawniej FIFA) udostępnia kibicom na całym świecie ponad 19 tysięcyzawodników i zawodniczek, ponad 700 zespołów, ponad 100 stadionów i ponad 30 lig. Wśród tego bogactwa piłkarzy są także sportowcy z PKO Ekstraklasy. Którzy zawodnicy z polskiej ligi otrzymali od twórców gry najwyższe oceny?

  • Wkrótce rozdanie premierowych nagród ,,Gigantów Sportu Polska Press''. Zapowiedź

   Już w najbliższą sobotę odbędzie się I edycja „Gigantów Sportu Polska Press”. Na stołecznym Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się oficjalny, rodzinny piknik, na którym poznamy tegorocznych laureatów w ośmiu prestiżowych kategoriach.

  • Iława: Wielki Finał PGE PolSailing przeszedł do historii

   Ponad stu młodych adeptów żeglarstwa oraz liczne grono mieszkańców i turystów uczestniczyło w spektakularnym finale PGE PolSailing w Iławie. To wydarzenie stanowiło zwieńczenie kilkumiesięcznych, bezpłatnych zajęć dla dzieci prowadzonych w 34 ośrodkach na terenie całej Polski w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing. Iława stała się areną niezapomnianych emocji zarówno na wodzie, jak i na lądzie, gdzie powstało specjalne żeglarskie miasteczko.

  • 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski już 24 września!

   • akcja specjalna

   Wielki sport, mnóstwo towarzyszących atrakcji, barwne strefy kibicowania – tego wszystkiego będziecie mogli doświadczyć w trakcie najbliższego weekendu, 23-24 września, w Warszawie. Na starcie pod Pałacem Kultury i Nauki stanie 10 tysięcy zmotywowanych do pobicia swoich życiówek biegaczy.

  • Emocje sezonu zasadniczego LOTTO SuperLIGI za nami!

   • mat. informacyjny

   Druga edycja LOTTO SuperLIGI zakończyła sezon zasadniczy. Do ostatniej kolejki trwała zacięta walka o cztery miejsca premiowane grą w FINAL FOUR, w którym wystąpią: aktualny mistrz Polski BKT Advantage Bielsko-Biała, KT KUBALA Ustroń, OSAVI TENNIS TEAM Kalisz oraz CKT Grodzisk Mazowiecki. Nie zabrakło niespodzianek i zaskakujących rozstrzygnięć.

  • Program pełen atrakcji, pełna gotowość i wielkie sportowe emocje - największa w Polsce impreza biegowa za 10 dni!

   • akcja specjalna

   Tradycyjnie ostatni weekend września upłynie pod znakiem największej imprezy biegowej w Polsce. W samym sercu kraju wystartuje ponad 10 tys. biegaczy w aż czterech biegach. Pojawią się polskie i europejskie narodowe reprezentacje zespołów biegowych, znakomici goście, uwielbiani wolontariusze. Co więcej? 34 strefy kibicowania na całej trasie, koncerty, happeningi i atrakcje dla całych rodzin sportowców i kibiców w miasteczku biegacza. Wszyscy czekamy na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski oraz biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafetę Maratońską, Nice To Fit You Warszawską Dychę, Nationale-Nederlanden Mini Maraton oraz wewnątrz maratońską konkurencję drużynową - TEAM UP! Europe i TEAM UP! Everyone.

  • Kolejny sukces polskich drwali! Wywalczyli medale w Europejskim Pucharze Europy!

   Kolejny sukces polskich drwali ekstremalnych! Nasi zawodnicy od lat są w światowej czołówce tego emocjonującego i wymagającego niesamowitej tężyzny fizycznej sportu, a występ w European Nations Cup STIHL TIMBERSPORTS® w sportowym cięciu i rąbaniu drewna tylko to potwierdził. Biało-Czerwoni po raz trzeci z rzędu wracają z tej imprezy z medalem. Tym razem udało się wywalczyć trzecie miejsce, co jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącymi mistrzostwami świata.

  • Nowe wyzwania, nowe możliwości – SuperLIGA S.A. pod nowym kierownictwem

   • mat. informacyjny

   W dniu 01.09.2023 r. na stanowisko Prezesa Zarządu SuperLIGA S.A. został powołany Patryk Jarosław Gajda, zastępując na tym stanowisku Danutę Dmowską-Andrzejuk. Decyzja o zmianie została podjęta przez Radę Nadzorczą przy pełnym poparciu akcjonariuszy spółki.

   Więcej na temat: lotto super liga
  • Jak zachęcić dziecko do uprawiania sportu? Oto gadżety, dzięki którym Twoje dziecko zacznie patrzeć na ruch fizyczny inaczej

   Uprawianie sportu przez najmłodszych to jeden z głównych warunków ich prawidłowego rozwoju psychofizycznego. Niestety dzieci pochłonięte multimedialną rozrywką zwykle zamiast aktywności wybierają kolejną grę na komputerze lub konsoli, godziny spędzone ze smartfonem czy ulubioną bajką na telewizorze. Jak zachęcić dziecko do sportu? Przydatne mogą okazać się akcesoria sportowe dla dzieci.

  • Polska reprezentacja WorldSkills w Juracie. Najpierw trening i relaks, za chwilę walka o medale w Gdańsku

   • mat. informacyjny

   W środę młodzi polscy zawodowcy staną w szranki światowego konkursu umiejętności EuroSkills Gdańsk 2023. Zanim nasza reprezentacja zacznie rywalizację na Pomorzu, zawodnicy, eksperci i ekipa techniczna spędziła czas na zgrupowaniu w Juracie. Był czas na odpoczynek na bałtyckiej plaży oraz na treningi mentalne. Jakie mamy szanse na medale w gronie ok. 600 zawodników z 32 krajów w Europie? Paweł Poszytek, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego EuroSkills 2023 Gdańsk, nie kryje, że nadzieje na dobre wyniki są duże.

  • Pracownicy ERBUDu wykręcili 75 tys. zł dla dzieci z domów dziecka

   • mat. informacyjny

   Ponad 300 pracowników Grupy ERBUD w Polsce i w Niemczech wsiadło na rowery i wykręciło razem ponad 13 064 kilometrów. Każdy przejechany kilometr miał wartość 6 zł, dzięki czemu na konto Fundacji ERBUD trafi ok. 75 000 zł!

  • FAME MMA 19 na żywo: wyniki gali w Krakowie. Tańcula - Ferrari LIVE. Transmisja stream online

   Gala FAME MMA 19 na żywo odbyła się w sobotę, 2 września 2023 r. w Krakowie. Oto wyniki, sprawdź, kto walczył, kto wygrał w Tauron Arenie. Gwoździem programu walk celebrytów było starcie Arkadiusz Tańcula - Amadeusz "Ferrari” Roślik. Zobacz w galerii zdjęcia uczestników, link poniżej.