Statscore Futsal Ekstraklasa. LSSS Team Lębork - Gredar Fit-Morning Brzeg 1:4

Adrian Gajewski
Gredar wygrywa 3 mecz z rzędu w lidze!
Gredar wygrywa 3 mecz z rzędu w lidze! archiwum
W meczu 22. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy, Fit-Morning Gredar Brzeg zanotował pewne zwycięstwo na wyjeździe z drużyną LSSS Team Lębork. Dla brzeżan to trzecia wygrana z rzędu w lidze i dzięki dobrej dyspozycji w ostatnich meczach, mają już spory zapas punktowy nad grupą spadkową.

Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Kozemiaka i wyprowadził Gredar na prowadzenie. Na kolejne gole brzeżanie nie musieli długo czekać. Już w 9. minucie Kędra podwyższył prowadzenie, a w 12. minucie było już 0:3. Autorem trzeciego gola był Makowski. Taki wynik utrzymał się już do przerwy i zawodnicy z Opolszczyzny schodzili do szatni w bardzo dobrych humorach.

Po przerwie do ataku przystąpili gospodarze. Już w 21. minucie Koleśnik zdobył gola, który przedłużył nadzieje drużyny z Lęborka na korzystny rezultat. Jednak to było wszystko, na co stać było ich stać w tym meczu. Próbowali w drugiej części gry nawiązać walkę, ale nie potrafili znaleźć drogi do brzeskiej bramki. Natomiast Gredar w 35. minucie ustalił wynik spotkania na 1:4, a zdobywcą bramki był bramkarz brzeskiej drużyny, Maciej Foltyn.

Gredar notuje świetną serię i ewidentnie widać, że brzeżanie są w dobrej formie. Dzięki ostatnim wynikom oddalili się od grupy spadkowej.

Bramki: 21. Koleśnik – 7. Kożemiaka, 9. Kędra, 12. Makowski, 35. Foltyn
LSSS Team Lębork: Formella, R. Łapigrowski, Kaczorowski, Davidson, Dampc, Witkowski, Madziąg, P. Łapigrowski, Monteiro, Gniba, Koleśnik, Gomes. Trenér: Wojciech Pięta
FIT-MORNING Gredar Brzeg: Foltyn, Makowski, Nastai, Witek, Rojek, Kędra, Kucharski, Grochowski, Babijczuk, Konieczny, Kożemiaka. Trenér: Roman Smirnow
Sędziowie: Gwiazda, Mital – A. Piotrowski, N. Piotrowski