Szybki skup nieruchomości, dostępny już w całej Polsce!

Materiał informacyjny Skup.io
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka Skup.io, która oferuje nowoczesny model sprzedaży nieruchomości. Firma stawia na krótki czas transakcji i bezpośrednią sprzedaż. Za rewolucyjnym konceptem szybkiego skupu nieruchomości w całej Polsce, stoją Piotr Czuba i Łukasz Pawłowski - innowatorzy sektora marketingu internetowego oraz wspólnicy w przedsiębiorstwie Dobre Promo. Skup.io to ich najnowsza inicjatywa, której celem jest sprofesjonalizowanie szybkiej sprzedaży nieruchomości na terenie całej Polski.

Skup.io to największa, profesjonalna marka, oferująca szybki skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce. Zespół tworzą specjaliści i inwestorzy z branży nieruchomości, którzy zapewniają kompleksową pomoc na każdym etapie procesu sprzedaży. Klient może liczyć na indywidualne i elastyczne podejście oraz gwarancje bezpiecznej transakcji, ponieważ firma deklaruje współpracę z notariatem na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo stawia sobie za cel wysoki poziom obsługi i ekspresowy czas transakcji. W zależności od sytuacji, oferują zysk ze sprzedaży nieruchomości nawet w kilka dni.

“Podejmując się realizacji szybkich usług sprzedaży nieruchomości, myśleliśmy o obecnym już przestarzałym modelu transakcyjnym. Osoby, które zetknęły się ze sprzedażą mieszkania, zdają sobie sprawę, że jest to czynność wymagająca poświęcenia mnóstwa czasu i często sprawiająca wiele formalnych problemów. Nam, zależy przede wszystkim na wygodzie sprzedającego. Celem Skup.io jest zredukowanie zaangażowania strony sprzedającej do minimum, oraz szybka sprzedaż nieruchomości bezpośrednio od właściciela, poprowadzona pod okiem prawoznawcy, dla bezpiecznej, pozbawionej ryzyka transakcji.” ~ Piotr Czuba, współzałożyciel

Co istotne, firma deklaruje również kupno problematycznych nieruchomości, które z różnych przyczyn nie mogą znaleźć nowego właściciela, a także pomoc w walce z zadłużeniem.

“Często zgłaszają się do nas ludzie, którzy mają trudności ze sprzedażą mieszkania, ze względu na stan prawny, techniczny lub zwyczajnie szkoda im na to czasu. Pojawiają się też Klienci posiadający mieszkania zadłużone, z niechcianym lokatorem, w złym stanie technicznym lub zagrożone zajęciem komorniczym. Skupujemy nieruchomości, które często, uważane są za niemożliwe do sprzedaży. W ramach naszej usługi, Klient zyskuje swojego indywidualnego opiekuna, który po zapoznaniu się z sytuacją, dobiera odpowiedni sposób działania i prowadzi całą transakcje w sposób bezpieczny, jasny i wygodny dla Klienta. W sytuacjach trudnych zapewniamy wsparcie prawne, w ramach współpracy z partnerskimi kancelariami.” ~ Łukasz Pawłowski, współzałożyciel

Jak działa Skup mieszkań Skup.io?

*

Przedsiębiorstwo proponuje innowatorskie podejście do procesu sprzedaży nieruchomości, odciążając sprzedającego ze wszelkich kosztów, jednocześnie zapewniając wysoki standard obsługi. Skup.io świadczy usługę skupu nieruchomości za gotówkę, bez pobierania dodatkowych opłat i prowizji, bierze także na siebie koszty notarialne oraz inne opłaty wynikłe podczas procesu sprzedaży. Dzięki temu, Klient może sprzedać nieruchomość, nawet wtedy gdy nie ma środków na przeprowadzenie transakcji, porady prawne i koszty notarialne. Oszczędza również na prowizji pośredników, bo w tym przypadku sprzedaje bezpośrednio do firmy.

W ofercie firmy można znaleźć również usługi takie jak: szybki skup zadłużonych nieruchomości, skup udziałów w nieruchomościach, skup nieruchomości z lokatorem, skup nieruchomości z hipoteką, skup nieruchomości z problemami.

Skup nieruchomości - czy się opłaca?

“W przeciwieństwie do pośredników nieruchomości, Skup.io nie pobiera prowizji. Wyróżnia nas również czas transakcji. Podczas gdy pośrednicy potrzebują kilku tygodni lub nawet miesięcy by znaleźć odpowiedniego nabywcę, nasza firma jest drugą stroną transakcji, wobec tego jesteśmy w stanie kupić nieruchomość nawet w kilka dni. Nie wspomagamy się kredytami, nieruchomości kupujemy korzystając własnego kapitału lub środków partnerskich Inwestorów. Zapewniamy szybkość i kompleksowość przy załatwianiu wstępnych formalności oraz spotykamy się w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze i czas.”~ Piotr Czuba, współzałożyciel

*

Jak bezpiecznie sprzedać nieruchomość ze Skup.io?

Klienci firmy skupu nieruchomości za gotówkę mają do wyboru wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie www.skup.io lub kontakt telefoniczny +48 799 353 353 - i rozmowę z konsultantem. Na podstawie podanych informacji, nieruchomość wyceniana jest przez dział analiz przedsiębiorstwa i najpóźniej w następnym dniu, wycena trafia do Klienta. Co ważne, firma zaznacza, że proponowana wycena jest całkowicie bezpłatna i w pełni dopasowana do aktualnego stanu nieruchomości. Po zaakceptowaniu wyceny, omawiane są szczegóły transakcji. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu Klientów, firma zapewnia umowę rezerwacyjną oraz z
adatek. Następnie Opiekun Klienta rezerwuje dogodny termin, podpisania aktu notarialnego w wybranym mieście.

Klient otrzymuje pieniądze ze sprzedaży swojej nieruchomości niezwłocznie podczas wizyty u notariusza. Zysk przekazywany jest w gotówce lub przelewem ekspresowym na podane przez klienta konto bankowe.

Skup nieruchomości Skup.io zyskał zaufanie Klientów - Opinie

Właściciel marki Skup.io posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo wydawany przez BIG Info Monitor, co świadczy o nienagannej terminowości w regulowaniu zobowiązań. Ponadto, dzięki opiniom zadowolonych klientów, Ten skup nieruchomości, został już dwukrotnie nagrodzony certyfikatem Orły nieruchomości 2019 i 2020.

“Naszym celem jest sprofesjonalizowanie segmentu szybkiego skupu nieruchomości w Polsce, poprzez wprowadzenie wysokich standardów obsługi Klienta, transparentność transakcji oraz zagwarantowania bezpiecznych form płatności dla Klientów.” ~ Łukasz Pawłowski, współzałożyciel

Rozwój firmy wspiera także Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w mieście Szczecin oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

Dodaj ogłoszenie