Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wiosenna odwilż. Przyznajemy kolejne pióra

Redakcja
Słońce coraz mocniej przygrzewa za oknem, ale to nie przegoniło dziennikarzy obywatelskich sprzed komputerów. Przeciwnie, pisze teraz wielu nowych Autorów. Swoim dorobkiem zasłużyli na pierwsze pióra.

Pierwsze pióro

Piotr Madajczyk
, którego żywiołem jest polityka (zwłaszcza stosunki polsko-niemieckie) jest zarejestrowany u nas od niedawna. Jego teksty są
interesujące i - co bardzo cenne - pisane bardzo sprawnie. Aż szkoda, że jest ich tak mało. Prosimy o więcej, szanowny Panie profesorze!

Kamil Jakubczak
powoli się rozkręca. Ostatnia relacja z demonstracji w Warszawie ("Marsz życia – jedynie słusznym marszem") dowiodła, że potrafi obserwować i relacjonować wydarzenia. Obiektywnie i ciekawie.

Małgorzata Kubacka
nadsyła niezwykłe zdjęcia. Mamy nadzieję, że to nie koniec, że będą kolejne galerie zdjęć, równie pięknych, wysmakowanych, artystycznych. I choć ma w dorobku dopiero 5 materiałów
(to minimum przy 1 piórze)
pierwsze pióro jest wręcz konieczne!

Jan Kujawski
ma wprawdzie problemy techniczne z samodzielnym dodawaniem filmów (robi to z pomocą redakcji), ale jest kolejnym Autorem korzystającym z multimedialnych możliwości gazety internetowej: teksty, zdjęcia, filmy. Tak trzymać, choć prosimy o staranność w pisaniu. Janie, korzystaj ze słownika zamieszczonego w edytorze.

Anna Dzikowska
to specjalistka od Ameryki, opisuje różne aspekty życia politycznego i społecznego najpotężniejszego państwa świata. Wartościowe analizy.

Jacek Tomaszewski
zarejestrował się już w sierpniu 2006 roku. Aktywny stał się dopiero w tym miesiącu. Galeria zdjęć z bytomskiego cmentarza żydowskiego czy informacja o trwającym plebiscycie, czyje popiersie stanie na cokole w Katowicach - to kilka próbek jego twórczości.

Grzegorz Broniarczyk
z kolei znakomicie wpisał się w nurt lokalny, jaki powoli rozwija się w gazecie internetowej Wiadomości24.pl.
Koło, miejscowość w której mieszka Grzegorz, ma szansę na stałe zagościć na łamach naszej gazety. Grzegorzu, promuj dalej swoje miasto!

Karolina Palczewska
powróciła, po czasowej nieobecności, tekstem o nowych mediach i konferencji poświęconej m.in. zjawisku Web 2.0. Specjalnie dla czytelników Wiadomości24.pl napisze z niej relację.

Magda Duchnowska
czytelnikom dała się poznać jako Autorka tekstu o serwisie Grono.net – "Strzeż się lub wstąp - czyli grono.net straszy i wita". Był to najczęściej komentowany tekst Magdy.

Łukasz Honory
. Jego domeną jest sport i losy Lechii Gdańsk, choć nie tylko. Potrafi też napisać o nowym burmistrzu Malborka.

Drugie pióro

Marta Miłak
zdecydowała się skorzystać z możliwości zamieszczania audio w gazecie internetowej. Jej autorski przegląd tygodnia zebrał kilka plusów. Marto wierzymy, że powrócisz też do pisania artykułów, choć prosimy korzystaj ze słownika. Ten apel zresztą kierujemy do wszystkich.

Bartosz Stawowski
był w Warszawie i za jednym zamachem zrealizował trzy materiały. W formie materiału wideo można zobaczyć jego rozmowę z ambasadorem Tunezji w Polsce, na zdjęciach pokazał rajd harcerzy. Obiektyw aparatu skierował też na Muzeum Powstania Warszawskiego.

Trzecie pióro

Agnieszka Gierczak
. Cieszymy się, że za jej sprawą ponownie na łamach Wiadomości zagościła tematyka ukraińska. Mamy nadzieję, że pokaże nam inną stronę naszego sąsiada. Jej domeną są też świetne recenzje filmów. Czekamy na kolejne, zresztą chętnie pomożemy dostać się na premiery prasowe.

Marek Iwaniszyn
. Sport, Portfel, Cywilizacja. Relacja ze spotkań włoskiej ligi, znakomicie opisane spotkanie Henryka Mandelbauma ze studentami. Widzi, opisuje, sam wyszukuje ciekawe tematy. Trzecie pióro do kolekcji.

Marcin Nowak
. Gdyby wymieniać wszystkie jego pola zainteresowań, byłaby to długa lista. Zaznaczmy tylko, że Marcin należy do Autorów, którzy chętnie nadsyłają informacje unikalne. Znakomicie radzi sobie także z materiałami audio. Gratulacje.

Krzysztof Baraniak
jeden z najmłodszych Autorów gazety internetowej Wiadomości24.pl. Sprawny, szybki. Jego relacje z imprez sportowych czyta się z przyjemnością. "Małe ale" – to zdarzające się błędy językowe i próba czerpania ze złych wzorów telewizyjnych (nazywam to "szpakowszczyzną", ale to cecha niemal wszystkich piszących o sporcie). Krzysztofie to dowód naszego zaufania do Ciebie!

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Przy okazji prośba do wszystkich Autorów. Czytajcie swoje teksty przed wysłaniem do redakcji, choć mamy słownik ortograficzny (może i ułomny) to wciąż zdarzają się różne "kwiatki". W ten sposób najlepiej pomożecie redakcji oraz sobie.

 

od 7 lat
Wideo

Jak czytać kolory szlaków turystycznych?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto