Kategorie
Polecane

Zakład Pogrzebowy Zieleń

Gdańsk, ul. Partyzantów 76
  • Przejmij firmę
  • Zgłoś błąd

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "Zieleń" Sp. z o.o. działa od 1 kwietnia 1992 roku jako spółka pracownicza, która powstała w wyniku przekształcenia „Miejskiego Przedsiębiorstwa Zieleni” w Gdańsku.

Podstawową działalnością firmy jest budowa i konserwacja terenów zieleni oraz kompleksowe usługi pogrzebowe i cmentarne.Od roku 1992 spółka prowadzi administrację cmentarzy komunalnych w Gdańsku.

Od 2004 roku przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Oferujemy Państwu pełen pakiet usług które wykonujemy w profesjonalny sposób na najwyższej jakości sprzęcie.

Posiadamy:

  • 2 sale ceremonialne pozwalające na celebrowanie pogrzebów różnych wyznań
  • urządzenia kremacyjne spełniające surowe wymogi standardów światowych
  • nowoczesną chłodnię
  • własny, specjalistyczny transport
  • kolumbarium, przy cmentarzu Centralnym–Srebrzysko przy ul. Srebrniki 14 w Gdańsku–Wrzeszczu

Zwłoki kremowane są w trumnie wykonanej z drzewa liściastego, nie lakierowanego, bez ozdób metalowych. Urna przekazywana jest zleceniodawcy wraz z protokółem kremacji. Po spopieleniu urnę z prochami osoby zmarłej można złożyć w grobie ziemnym, grobowcu rodzinnym lub w kolumbarium.

Dysponujemy specjalistycznymi samochodami wyposażonymi we wszelki niezbędny sprzęt, specjalistyczne urządzenia, odzież ochronną i materiały dezynfekujące. W zależności od życzenia , osoby zmarłe przewozimy do prosektorium lub w inne wskazane miejsca. Personel biorący udział w tych czynnościach zawsze godnie i z pełnym szacunkiem wykonuje swoje obowiązki. Zajmujemy się również transportem zmarłych na terenie kraju, Europy i świata. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zmarłe osoby przewozimy 8 ciemno- zielonymi mercedesami. Na specjalne zamówienie możemy zaoferować piękne czarne, przeszklone karawany mercedesa typu Eneksiss.

Jako jedyna firma pogrzebowa w Gdańsku posiadamy dom przedpogrzebowy wyposażony w nowoczesne specjalistyczne urządzenia chłodnicze z parametrami zgodnymi z przepisami Unii Europejskiej.

Nasza chłodnia jest w stanie pomieścić ok. 50 osób zmarłych , które w godnych warunkach oczekują na pochówek. Na Państwa życzenie nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonają tanatokosmetykę i przygotują ciało zgodnie z oczekiwaniami,

W domu przedpogrzebowym znajdują się dwie sale pożegnań, gdzie odbywają się krótkie konieczne identyfikacje lub dłuższe pożegnania dla najbliższych członków rodziny.

zdjęcia