Zbąszyń. Ćwierćfinałowy Turniej Mistrzostw Polski w Unihokeju Juniorek Młodszych - film

Mecz - pomiędzy zawodniczkami z Kębłowa i Ludźmierza. Unihokej juniorek młodszych.
19- 20 marca 2011 w Zbąszyniu, trwają ćwierćfinałowe rozgrywki Turnieju Mistrzostw Polski w unihokeju Juniorek Młodszych.

w Zbąszyniu w dniach 19- 20 marca 2011, trwają ćwierćfinałowe rozgrywki Turnieju Mistrzostw Polski w unihokeju Juniorek Młodszych. W rozgrywkach rywalizują zawodniczki z sześciu klubów z Kębłowa, Nowego Targu, Niechanowa, Ludźmierza, Trzebini i Zbąszynia.

Każdy mecz trwa 3 razy po 15 minut, z pięciominutowymi przerwami. Do finału zakwalifikowane zostaną cztery drużyny. Zapraszam na mały fragment rozgrywek pomiędzy dziewczętami z Kębłowa w zielono białych strojach a zawodniczkami z Ludźmierza na Podhalu (stroje czerwono-białe).

Mecz zakończył się wynikiem 6:4. Zwyciężczyniami zostały nastolatki z Kębłowa (Wielkopolska).