Zwycięstwo Sajfutdinova, Gollob dopiero 9.

Jarosław Jozajtis
Emil Sajfutdinov zwyciężył w Pradze
Emil Sajfutdinov zwyciężył w Pradze Jarosław Jozajtis
Ma niespełna 20 lat, pochodzi z Rosji i przed nim wielka kariera w świecie Speedway'a. Emil Sajfutdinov zwycięzcą pierwszej rundy Grand Prix na żużlu!

Młody reprezentant Rosji - Emil Sajfutdinov wygrał pierwszą rundę Grand Prix na żużlu w czeskiej Pradze. Sajfutdinov tym samym zapisał się w historii cyklu jako najmłodszy zwycięzca pojedynczej rundy.
Drugie miejsce przypadło Fredrikowi Lindgrenowi, a trzecie zajął Australijczyk Jason Crump.

Słabo w Pradze wypadli Polacy, najlepszy z czwórki naszych reprezentantów okazał się Tomasz Gollob, który zajął dopiero 9. pozycję. Niespodzianką była też postawa aktualnego mistrza świata Nickiego Pedersena, któremu przypadło 5. miejsce w zawodach. W klasyfikacji generalnej GP prowadzi Fredrik Lindgren z 19 pkt, dwa oczka za nim jest Emil Sajfutdinov, trzecie miejsce zajmuje Jason Crump z 14 pkt.

Szczegółowa relacja z GP Czech już wkrótce.