Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Styl życia Polska

  Sortuj według:
  • Obok tych makijaży na Halloween nie przejdziesz obojętnie! GALERIA

   Okres przed świętem Halloween jest jak igrzyska dla miłośniczek i miłośników makijażu oraz charakteryzacji. Wiele z nich podejmuje wyzwanie #31daysofhalloween i codziennie prezentuje światu swoje najbardziej kreatywne kreacje. Zobacz najstraszniejsze, najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe z nich!

  • 7 najpiękniejszych cytatów o miłości autorstwa znanych poetów i pisarz

   Miłość postrzegamy głównie przez pryzmat odczuwanych przez nią emocji. Mało kto potrafi wyrazić ją w słowach tak, by trafić w samo sedno. Przeczytaj, jak zrobili to najwięksi pisarze i poeci...

  • Konto dla nastolatka. Na co zwrócić uwagę i co powinniśmy kontrolować?

   • art. sponsorowany

   Konto dla nastolatka to temat, którym żyją rodzice. Edukacja finansowa dzieci i młodzieży rzadko jest podejmowana w szkołach. Kiedy uczyć młodzież korzystania z karty debetowej? Jak nauczyć nastolatka oszczędności? Jakie możliwości daje konto dla nastolatka i jak wybrać odpowiednią ofertę?

  • Konto dla nastolatka. Kiedy zacząć naukę oszczędzania?

   • art. sponsorowany

   Rodzice uczą dzieci wielu rzeczy: najpierw chodzenia, potem samodzielnego jedzenia, następnie czytania czy jazdy na rowerze. Dzieci w wieku szkolnym są jeszcze bardziej chłonne, czerpią wiedzę ze szkoły, zajęć pozalekcyjnych, od rówieśników, z mediów, internetu. Kiedy jest najlepszy czas na naukę zarządzania pieniędzmi i jak to zrobić najskuteczniej? Czy konto dla nastolatka to dobry pomysł? Jakie są doświadczenia rodziców i co myślą o tym sami nastolatkowie?

  • Nastolatek dojrzały finansowo? Większość rodziców uważa, że tak!

   • art. sponsorowany

   66% rodziców 13-14 latków i aż 80% rodziców 15-17 latków uważa, że ich dziecko jest dojrzałe finansowo – wynika z badania „Nauka zarządzania pieniędzmi, czyli edukacja finansowa dzieci” zrealizowanego na zlecenie Nest Banku. Okazuje się także, że ponad 60% rodziców daje swoim dzieciom kieszonkowe, którym mogą samodzielnie zarządzać. Co ciekawe prawie połowa nastolatków deklaruje, że rodzice pytają ich o zdanie w kwestii finansów domowych.

  • Bezmięsna rewolucja – Polacy zmieniają nawyki żywieniowe

   • art. sponsorowany

   1 października przypada Światowy Dzień Wegetarianizmu. Rezygnacja ze spożywania mięsa lub stopniowe jego ograniczanie to tendencja zyskująca na popularności na całym świecie, również w Polsce. Sieć Kaufland odpowiada na potrzeby coraz szerszej grupy konsumentów i w swojej ofercie proponuje pełnowartościowe produkty wegańskie i wegetariańskie marki własnej Take it veggie.

   Więcej na temat: weganizm wege
  • Żeby nie szło na marne… – Działanie robi różnicę!

   • art. sponsorowany

  • Instrukcja obsługi męża. Czy sobie poradzisz? QUIZ

   Stereotypowy i żartobliwy quiz dla kandydatek na żonę lub świeżo upieczonych Panien Młodych. Wszelkie podobieństwa do osób lub zdarzeń rzeczywistych są przypadkowe.

  • Polak wicemistrzem świata w gotowaniu. Za nami WorldSkills Kazań 2019

   • art. sponsorowany

   W dniach 22-27 sierpnia w Kazaniu w Rosji odbyły się kolejne mistrzostwa świata WorldSkills, czyli międzynarodowe, cykliczne wydarzenie, którego zadaniem jest promowanie umiejętności zawodowych. W największych tego rodzaju zawodach w 56 konkurencjach zmagało się ok. 1600 zawodników z całego świata. W tym roku 22-letni Maciej Pisarek zdobył srebrny medal w gotowaniu.

  • Wspólnie przeciwko plastikowi – Działanie robi różnicę!

   • art. sponsorowany

   Roczna produkcja plastiku na świecie to ponad 300 milionów ton, a przez ostatnie 10 lat wytworzono więcej plastiku niż w przeciągu ostatniego stulecia. Większość zużywanych tworzyw sztucznych, wykorzystywana jest do produkcji opakowań - w samej Polsce segment ten konsumuje aż 33% wyprodukowanego plastiku. To doskonale obrazuje skalę problemu, z którym borykamy się wszyscy. Firma Kaufland w ramach szerszej strategii walki z plastikiem wprowadza szereg jego zamienników i ulepszeń, by znacznie ograniczyć jego negatywny wpływ na środowisko.

   Więcej na temat: kaufland plastik
  • Co mówi o waszym związku sposób, w jaki się przytulacie?

   Uściski wzmacniają więzi, czynią nas zdrowszymi i szczęśliwszymi. Co ciekawe, sposób przytulania może wiele powiedzieć o twoim związku. Zobacz, o czym świadczy 8 różnych rodzajów uścisków.

   Więcej na temat: przytulanie związek
  • Na pewno ich pamiętasz! Zobacz, co robią teraz

   Kochamy reality show, odkąd w 2000 roku pierwszy z nich - "Agent" - pojawił się w polskiej telewizji. Lata mijają, pojawiają się nowe formaty, ale wielu z nas wciąż pamięta bohaterów programów sprzed lat. Co dziś robi zwycięzca pierwszej edycji "Big Brothera", pierwsza polska "Top Model" czy 11-latka, która podbiła serca Polaków wykonaniem piosenki Niemena? Sprawdźcie!