Zamaskowani bandyci wyważyli drzwi wejściowe do mieszkania 92-letniego mężczyzny i przewracając na podłogę doprowadzili go do stanu bezbronności. Następnie sprawcy splądrowali mieszkanie.

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy prowadząc czynności operacyjne, jako pierwszych - w tej sprawie- zatrzymali kobietę i mężczyznę, mieszkańców naszego powiatu – powiedział st. asp. Piotr Dwojak, oficer prasowy trzebnickiej komendy.

Pozostało im ustalić i ująć trzeciego napastnika. Wkrótce nadeszła poufna informacja, że zamierza on uciec z Polski.

Podjęto odpowiednie czynności i we współpracy z funkcjonariuszami Straży Granicznej został rozpoznany na lotnisku i obezwładniony.

Na podstawie zebranych, przez policjantów, materiałów Sąd zastosował wobec niego, podobnie jak i dwójki wspólników, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!