(© Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported)

Lekarze polskiego kierowcy po badaniach orzekli, że Kubica ma już czucie w opuszkach palców i w najbliższym czasie siądzie za kierownicę samochodu.

Zarówno sztab medyczny jak i menadżer Kubicy Daniele Morelli potwierdzili, że kierowca Lotus Renault w najbliższym czasie wsiądzie, najpierw do symulatora, a niedługo potem do samochodu wyścigowego. Kwestią nie jest już czy, ale kiedy Kubica będzie mógł prowadzić bolid Formuły 1. Obecnie Robert ćwiczy dwa razy dziennie w ośrodku w Viareggio w Toskanii i ma już czucie w opuszkach palców.

Krakowianin w tym momencie nie może jeszcze usiąść za kierownicą normalnego samochodu, ponieważ ma stabilizator na nodze, którą złamał w wypadku. Morelli wyraził także opinię, że wypadek nie wpłynął na psychikę polskiego kierowcy. Jego talent pozostał nietknięty i nie może on doczekać się wznowienia wyścigów, przerwanych przez wypadek.

Najwięcej lajków na Facebooku:
Sylwia Segin o coach movie, psychologii i redaktorstwie filmowym
Dancing Poznań 2011. "Tańcząc, wyrażam siebie". Wywiad z uczestniczką
Odnaleziono wrak "SS Gairsoppy". Na pokładzie największy skarb w historii
68. Rajd Polski. "Zawieszone" zwycięstwo Kajetanowicza. Zdjęcia

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!