Zeszłoroczna edycja kursu - uczestnicy podczas zwiedzania kościoła Św Zeszłoroczna edycja kursu - uczestnicy podczas zwiedzania kościoła Św

Zeszłoroczna edycja kursu - uczestnicy podczas zwiedzania kościoła Św. Lamberta (© Paweł Dudek)

Hufiec ZHP Radomsko już po raz drugi organizuje kurs dla osób zainteresowanych historią miasta. Szkolenie odbędzie się w listopadzie.

Kurs otwarty jest dla wszystkich, którzy chcą poznać historię miasta Radomska. Odbędzie się on w dniach 26, 27 i 28 listopada w różnych miejscach miasta - muzeum, kościołach, klasztorze, cmentarzu "Starym" i innych zabytkowych miejscach.

Zajęcia będą prowadzone przez osoby zajmujące się na co dzień historią miasta, będą to m.in. pracownicy Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku, a także instruktorzy ZHP. Na koniec przewidziano egzamin, który sprawdzi wiedzę z trzech dni szkoleniowych. Osoby, które zaliczą egzamin, otrzymają certyfikat i legitymację przewodnika po Radomsku.

Zgłaszać się można w biurze hufca przy ul. Bugaj 3 lub pod numerem telefonu 044 683 24 66, 044 683 24 66 do 25 października. Ilość miejsc jest ograniczona, a cały kurs jest bezpłatny! Organizację kurs wsparł finansowo Urząd Miasta Radomska.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!