"Przecież,to bieżnia lekkoatletyczna z widoku "błękitnego 24" - taką to ripostą popisał się Jacek Kurski w TVN24. W ten sposób skomentował propozycję jednego z widzów na logo "Solidarnej Polski", które miałoby się składać z wielkiego "zera"

"Solidarna Polska" ogłosiła konkurs na logo partii. Chce przez to podkreślić obywatelski charakter swojej partii. Widzowie TVN24 również wzięli w nim udział, jeden z nich przysłał planszę, na którym widnieje cyfra zero.

Kiedy Jacek Kurski był w studiu TVN24, Bogdan Rymanowski pokazał mu tę propozycję. Czołowy polityk "Solidarnej Polski", powiedział, że to nie jest żadne zero, tylko bieżnia lekkoatletyczna widziana z "błękitnego 24". Riposta Kurskiego, była na tyle dobra, że trafiła do "Szkła Kontaktowego"

W trakcie rozmowy z Rymanowskim, Kurski mówił, że Tusk cynicznie wykorzystuje Kościół do gry politycznej: "Kiedy trzeba to Tusk jeździ na dni skupienia do Łagiewnik; kiedy trzeba, to zawiera związek sakramentalny w "pakiecie z bierzmowaniem" na 1,5 miesiąca przed wyborami". Rymanowski zasugerował, że być może, przemiana duchowa Tuska jest prawdziwa - na co Kurski mu odpowiedział: "Jaka to przemiana to widać, po tym, jak PO chce wprowadzić związki partnerskie oraz atakuje fundusz kościelny".

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!