Downing Street 10 Downing Street 10

Downing Street 10

Na Downing Street 10 w Londynie, zamieszkał nowy pracownik. Przed przybyciem, jego personalia utrzymywane były w najgłębszej tajemnicy. Ale teraz już wiadomo kim jest Larry.

Larry to kot bardzo szybki, masywny i nieustraszony. Swego czasu John Major, były premier, korzystał z usług kota Humphrey’a, który zjawił się wraz z nim na Downing Street i rywalizował później z pupilami Tony’ego Blaira. Niestety, ten pracowity zwierzak przeszedł na emeryturę w 1997 roku.

Larry pochodzi z londyńskiego schroniska Battersea gdzie mieszkał wraz z 40 innymi kotami, ale teraz będzie miał nową rodzinę.

Jest gotowy do łapania szczurów grasujących w okolicach Westminsteru w dzień i w nocy. Kilka sztuk już złapał, więc to daje nadzieję, że w końcu żaden gryzoń się tu nie ostanie.

Obecnie jego główną dewizą polityczną jest nieustanna walka z gryzoniami. Tak więc może to oznaczać koniec ich panowania w domu przy Downing Street. Oczyszczenie z nich tej posesji, a tym samym los narodu i Imperium Brytyjskiego zależy od Larry’ego.

Wszystko w jego łapach!

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!