Panasonic wprowadza do sprzedaży pierwszy na świecie telefon z aparatem wyposażonym w optyczny stabilizator obrazu.

P-05C posiada matrycę 13 Mpix oraz 27-milimetrowy obiektyw. Na "pokładzie" mamy optyczny stabilizator obrazu, co ma wspomóc jeszcze bardziej stabilne wykonywanie zdjęć.

Urządzenie umożliwia nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli). Na jednym ładowaniu baterii, według informacji uzyskanych przez portal telepolis.pl można nagrać około 4 godziny i 49 minut filmu w najwyższej jakości. Nagrania będzie można
zobaczyć na ekranie o przekątnej 3,3 cali i rozdzielczość FWVGA (480 x 854 pikseli).

Czas od naciśnięcia spustu migawki do pełnej gotowości do pracy producent określa na 0,5 sekundy. Co ciekawe w najnowszym urządzeniu panasonica oprócz funkcji wykrywania twarzy ludzi dostępna jest opcja wykrywania twarzy zwierząt - psów oraz kotów.

Czas rozmów został określony przez producenta na 210 minut dla połączeń głosowych i około 100 minut dla połączeń wideo w trybie 3G. Oficjalny czas czuwania to około 530 godzin. Wymiary telefonu to 116 x 52 x 17,7 - 24 mm, a masa 149 gramów. Dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, białym oraz magenty. Telefon pojawi się na rynku japońskim. Jeszcze nie wiadomo kiedy i czy w ogóle trafi na polski rynek.

Zdjęcie

Źródło: telepolis.pl

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!