(© ks. Jan Byrt)

28 października, w zimowej scenerii, w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku zakończono sezon motocyklowy 2012 na Śląsku.

Nabożeństwo poprowadzili dwaj motocykliści z Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelickiego: ks. Henryk Mach z Białej i ks. Jan Byrt ze Szczyrku. W trakcie uroczystości wyświetlono prezentacje z wyjazdów letnich i przypomniano ewangelizacje dla motocyklistów, które odbyły się podczas tegorocznego sezonu.

Szczyrk. Motocykliści rozpoczęli sezon

Ze względu na opady śniegu, przedstawiciele środowisk chrześcijańskich motocyklistów wyjątkowo przyjechali do parafii na czterech kółkach.

- Mieliśmy okazję podziękować Bogu za wspaniałe lato i prosić go o błogosławieństwo na zimę. Dziękowaliśmy za opiekę i możliwość zwiastowania ewangelii w wielu zakątkach Polski! To był wspaniały czas tegorocznego sezonu motocyklowego - powiedział nam ks. Jan Byrt.

Po nabożeństwie, we wspaniałym gronie zapalonych miłośników dwóch kółek, przy kawie i herbacie, wspominano wyjazdy i dzielono się przeżyciami.

Motocyklowa wyprawa chrześcijan

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!