Materiały prasowe Materiały prasowe

Materiały prasowe (© Telewizja Patio TV)

Czy po ataku terrorystycznym w Indiach, nasz kraj jest w jakimś stopniu zagrożony? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

W serii zamachów terrorystycznych w Bombaju zginęło ponad 150 osób. Uzbrojeni zamachowcy z ugrupowania Mudżahedini Dekanu przypuścili szturm na dwa hotele - Taj Mahal i Oberoi, centrum kultury żydowskiej Nariman House oraz dworce kolejowe.

Czy Polska jest przygotowana na ewentualny atak? Czy mamy odpowiednie służby przeciwdziałające terroryzmowi? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zada je Przemek Naze. Gośćmi dzisiejszego wydania programu będą dr Ryszard Machnikowski, specjalista ds. terroryzmu oraz kom. Bogumił Marona ze Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Oprócz rozmowy z gośćmi widzowie mogli zobaczyć felieton. Reporter programu Patio TV przygotował materiał z ćwiczeń antyterrorystów w Łodzi.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Joasia Łuczak.

Wczoraj Marta mówiła o tym, że premier Tusk apelował o globalną solidarność w walce ze zmianami klimatycznymi. Poza tym rusza trzecia edycja projektu "Kartki Dobroczynne". W związku z tym mówiliśmy, że dzięki zakupowi tych kartek Centrum Zdrowia Dziecka będzie mogło zakupić nowy sprzęt. Na koniec mówiliśmy o najnowszej inicjatywie polskich księży. Chcą oni zakładać kluby honorowych krwiodawców.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!