Rockowo-folkowa formacja z Górnego Śląska zagra w jego stolicy już 5 kwietnia o godz. 20. w klubie muzycznym Granda. Wstęp na koncert będzie bezpłatny

Muzycy zespołu Giflof nie kazali na siebie długo czekać. Po udanej premierze teledysku pod koniec grudnia zeszłego roku w Katofonii, powracają do Katowic. Tym razem zagrają w Grandzie, nowym klubie muzycznym przy pl. Karola Miarki 6 (dawniej mieściła się tam Kultowa). Usłyszymy kilkanaście w pełni autorskich kompozycji, w tym zwycięski numer w konkursie „. Pojawi się też utwór specjalny, „Więc jeśli chcesz”, który w wersji koncertowej można było usłyszeć, jak na razie, tylko raz.


Łukasz Kosicki (wokal, gitary), Błażej Banaś (akordeon, klawisze), Mikołaj Cierpka (gitary, mandolina, głos), Krzysztof Kot (perkusja) i Witold Ratajczyk (bas) zaprezentują też kilka piosenek w innych aranżacjach niż jeszcze kilka miesięcy temu. Pojawią się wśród nich m.in. „Irysy” do wiersza Juliana Tuwima, czy radiowy singiel „Na ziemię padł cień”. Zanim jednak koncert, przypomnijmy sobie pierwszy oficjalny klip formacji.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!