Aleksandra Daukszewicz założycielka stowarzyszenia zajmuje się nie tylko wolontariatem, lecz również śpiewem Aleksandra Daukszewicz założycielka stowarzyszenia zajmuje się nie tylko wolontariatem, lecz również śpiewem

Aleksandra Daukszewicz założycielka stowarzyszenia zajmuje się nie tylko wolontariatem, lecz również śpiewem. Tu na festiwalu Impresje Artystyczne w Ciechocinku w 2008 roku.

Blogowe Stowarzyszenie Wolontariuszy "Iskierka Nadziei", założone przez Aleksandrę Daukszewicz, organizuje po raz drugi akcję "Gwiazdkowe Marzenia". Zebrane podczas niej dary zostaną przekazane chorym dzieciom.

Blogowe Stowarzyszenie zostało założone aby nieść radość chorym i niepełnosprawnym dzieciom.
Akcja "Gwiazdkowe Marzenie" polega na zbieraniu pośród wszystkich ludzi chętnych do pomocy maskotek, jak i słodyczy i wysyłaniu ich do jednego z członków stowarzyszenia.

Wszystkie zebrane upominki zostaną przekazane małym pacjentom ze Szpitala Dziecięcy w Poznaniu przy ul. Szpitalnej oraz Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu przy ul. Bujwida.

Dary w postaci pluszaków oraz słodyczy można przesyłać na adres:

Kornelia Wawrzynowicz
Stara Góra 6b
56-200 Góra


Najświeższe informacje na temat Stowarzyszenia, jak i tej oraz kolejnych akcji, na stronie odrobinę szczęścia i nadziei.

Inny artykuł o Oli w wiadomosci24.pl : http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ola_wyslanniczka_marzen_39822.html

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!