Od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu radzyńskiego prowadzone były działania "Stop agresji na drodze". Policjantów z Radzynia Podlaskiego wspierali mundurowi z Łukowa, Białej Podlaskiej oraz Lublina.

Skontrolowano 400 kierujących. Funkcjonariusze nałożyli 51 mandatów, najczęściej za nieprawidłowe wyprzedzanie oraz przekroczenie prędkości. W trakcie prowadzonych działań mundurowi zatrzymali również 5 dowodów rejestracyjnych.

Żaden z kierujących, co warto podkreślić, nie prowadził pojazdu "na podwójnym gazie".

W miejscowości Ulan Duży, 25-letni mieszkaniec Lublina, przekroczył dozwoloną prędkość o 40 km. W tej samej miejscowości policjanci zatrzymali 23-latka, który również przekroczył dozwoloną prędkość, tym razem o 38 kilometrów.

Drogowi piraci ukarani zostali mandatami, za popełnione wykroczenia otrzymali również punkty karne.

- Policjanci uczestniczyć będą w kolejnych akcjach, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu i województwa – dodała rzeczniczka Komendy Powiatowej w Radzyniu Podlaskim asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla.


Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!