Policyjna odznaka Policyjna odznaka

Policyjna odznaka (© KWP Łódź)

Dziś około godz. 16, oficer dyżurny policji w Łęczycy został powiadomiony o tym, iż zaginęło dwuletnie dziecko. Niezwłocznie w rejon gdzie zaginęło dziecko wysłano patrole policji, ściągnięto również policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji z Łodzi

Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec z KWP w Łodzi z kamerą termowizyjną; w rejon akcji udali się również strażacy z PSP z Łęczycy i nurkowie z Łodzi. W sumie w poszukiwaniach dwulatka brało udział około 60 policjantów i około 40 strażaków. Nurkowie sprawdzali pobliskie stawy, a śmigłowiec z kamerą termowizyjna penetrował teren w poszukiwaniu dwulatka.

Niestety, około godz. 20 nurkowie znaleźli dwulatka w jednym ze zbiorników wodnych. Malca nurkowie przekazali lekarzom, którzy przystąpili do reanimacji. Jak powiadomił Wiadomości24.pl. dyżurny PSK w Łęczycy o godz. 20.30 jeszcze trwała akcja reanimacyjna. Jak informuje Wiadomości24.pl. rzecznik prasowy KPP w Łęczycy mł. asp. Agnieszka Ciniewicz o godz. 20.50 zakończono akcje reanimacyjną. Lekarz stwierdził zgon dziecka.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!