(© materiały prasowe)

W lecie trafi na smartfony gra Iron Maiden: Legacy of the Beast. Fani brytyjskiej legendy heavy metalu wcielą się oczywiście w postać Eddiego, upiornej maskotki zespołu.

Iron Maiden: Legacy of the Beast to gra RPG, która w lecie trafi na urządzenia mobilne. Wcielimy się w niej w postać Eddiego. To maskotka Iron Maiden. Jego wizerunek zdobi okładki każdej płyty zespołu. Towarzyszy również grupie podczas koncertów.

Gra inspirowana jest muzyką Iron Maiden. Fabuła przypomina typowy RPG. Eddie będzie musiał odzyskać własną duszę, rozbitą na kawałki przez tajemnicze siły i rozproszoną po różnych światach.

W trakcie zabawy posłuchamy oczywiście utworów Brytyjczyków. Muzycy zapowiadają, że będzie to przekrój z całej kariery zespołu. Gratką mają być niepublikowane dotąd nagrania na żywo.

Iron Maiden: Legacy of the Beast będzie dostępna za darmo. Nie ujawniono jeszcze na jakie platformy mobilne trafi.

Źródło: Iron Maiden


Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!