Do końca br. w Centrum Kultury Izabelin można zobaczyć ponad 60 obrazów, które wprowadzają w świąteczny nastrój, przywołują zimowy niepowtarzalny urok Wilna i Wileńszczyzny.

O wystawie zostałam poinformowana przez znanego wileńskiego poetę, animatora sztuki i jednocześnie organizatora i kuratora wystawy - Romualda Mieczkowskiego - który Czytelnikom Wiadomości24.pl poprzez zaspy i mrozy z ciepłem i sercem przesyła znad Wilii życzenia pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dokonań w Nowym 2010 Roku na miarę śmiałych planów przy dobrym zdrowiu.

Na wystawie można zobaczyć m.in.obrazy: Lecha Abłażeja, Valentinasa Ajauskasa, Armena Babajana, Vytautasa Butasa, Silviji Drebickaite, Uładzimira Gołuba, Aleksandry Jacovskyte, Vytautasa Kalinauskasa, Eugeniusza Konowałowa, Lili Miłto, Henryka Natalewicza, Siarhieja i Aleksandra Pokładów, Romualdasa Stasiulisa, Jolanty Teišerskyte-Stoškiene, Iwony Torowin-Prokopiak, Eduardasa Urbanavičiusa, Vidtmantasa Vaitkevičiusa, Aleksandrasa Vozbinasa.

Centrum Kultury Izabelin,
ul. J. Matejki 21
(autobus nr 708, spod stacji metra Młociny, przystanek Urząd Gminny)

*****

Czytaj także:
Wernisaż Jolanty Śnieżko - Kobieta i Anioły
Telewizja o Międzynarodowych Spotkaniach Poetyckich w Wilnie

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!