Dodaj zdjęcie profilowe

avatarRoman Trojanow

Polska
Praktyki w Wiadomościach24... Białorusin...
Mieszkaniec Roman Trojanow

Roman Trojanow

Dodano 2009-03-16 00:22:03

Warszawa: Targi motoryzacyjne

Wczoraj, na Wyścigach w Warszawie, odbyły się kolejne targi motoryzacyjne. Jak zwykle było piwo, setki motocykli (sportowe, zabytkowe, choppery i scootery), tysiące ludzi i, nareszcie, piękna słoneczna pogoda.

Mieszkaniec Roman Trojanow

Roman Trojanow

Dodano 2009-01-26 16:06:49

Łukaszenko o naukowcach, ropie i kryzysie

Prezydent Białorusi uważa, że globalny kryzys finansowy zakończy się szybko, ale dla jego przezwyciężenia potrzebna jest aktywna pomoc naukowców: musza oni znaleźć w białoruskiej ziemi
ukryte tam złoża. “Kryzys szybko minie - za rok, czy półtora. W tej sytuacji nie trzeba panikować, lecz przecierpieć, przeżyć, pracując” - powiedział Łukaszenko, spotykając się z przedstawicielami z różnych dziedzin nauki, krajowymi i innych państw - powiadamiła agencja Interfax.

Szef państwa z ubolewaniem stwierdził, że uczeni nie przewidzieli wystąpienia kryzysu. “Co mogą powiedzieć naukowcy o kryzysie? Nic. Wszyscy rozkładają ręce. Nikt tego kryzysu nie przewidział i nie zdołał zatrzymać“ - oburzył się przezydent. Przy tym, jak wynika ze słów prezydenta, nauka w czasach kryzysu nie powinna stać w miejscu. ”I w czasach kryzysu ludzie żyją. Światu trzeba oferować nowe produkty. I dlatego rola naukowców tutaj jeszcze bardziej wzrasta” - zauważył Łukaszenko.

Prezydent także uważa, że dla rozwoju państwa główny nacisk trzeba położyć nie na energetyczne i materialne zasoby, lecz przeważnie na produkcję i intelekt. „Gdy cena ropy osiągała 150 dolarów amerykańskich za baryłkę, było dobrze, ale jak spadła do 30 - 40 dolarów, tak od razu tragedia dla niektórych państw”. - wyjaśnił sytuację lider Białorusi.

Jednak prezydent ma nadzieję, że i we wnętrzu ziemi białoruskiej uczeni odnajdą tak potrzebne i cenne zasoby. „Potrzebujemy nowoczesnych pomysłów, technologii, aby na przykład uczeni bardziej przeszukali naszą Matkę Ziemię. Nie uwierzę, że pod naszymi nogami nie ma tych zasobów, których tak potrzebujemy”.

Źródło: http://www.bugaga.ru/interesting/1146704662-prorochestva-baby-vangi..html

Mieszkaniec Roman Trojanow

Roman Trojanow

Dodano 2009-01-14 14:34:49

Czym żyje Białoruś i Rosja 14 stycznia?

Wenezuela udziela kredytu Białorusi a w Rosji kryzys daje znać o sobie coraz mocniej - to tylko wybór wiadomości, którymi dziś żyją nasi sąsiedzi. Pogłębiający się kryzys dosłownie pogrążył w ciemnościach tysiące Rosjan i nadal ciągnie za sobą nowe ofiary. Tym razem na Kamczatce, w Rosji, bez ciepła i prądu zostało kilka tysięcy mieszkańców, którzy nie są w stanie rozliczyć się za ciepło i energię. W najbliższym czasie, jeżeli władze wciąż nie będą zwracać uwagi na tę sprawę, problem zacznie się rozprzestrzeniać. Bez ciepła, gorącej wody i energii elektrycznej mogą zostać w przyszłości dziesiątki tysięcy ludzi i niektóre przedsiębiorstwa.
http://www.ng.ru/economics/2009-01-14/1_crisis.html?mthree=3

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca