Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)Cechy, które posiadają zodiakalne Koziorożce sprawiają, że przy splocie innych znaczących okoliczności rzeczywiście osoby te mogą być niebezpieczne i mieć skłonności przestępcze © istockphoto.com
[2/10]

Te znaki zodiaku są niebezpieczne! Mogą popaść w konflikt z prawem. Sprawdź, na które znaki zodiaku trzeba uważać

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)
Cechy, które posiadają zodiakalne Koziorożce sprawiają, że przy splocie innych znaczących okoliczności rzeczywiście osoby te mogą być niebezpieczne i mieć skłonności przestępcze. Koziorożce cechują się bowiem silną osobowością i są dobrze znane jako osoby, które nie tolerują sprzeciwu, za to dążą do narzucania innym swojego zdania. Autorytarne tendencje, które ma wiele zodiakalnych Koziorożców mogą sprawiać, że niektórym łatwo jest wiązać ten znak zodiaku z większą skłonnością do popełniania przestępstw.

Należy jednak pamiętać, że Koziorożec cechuje się także ogromną odpowiedzialnością i nie ma tendencji do umniejszania zarówno czyichś, jak i swoich win. Choć grono przestępców spod tego znaku zodiaku jest spore, to jednak dużo liczniejsze jest grono Koziorożców, którzy są dobrymi współpracownikami, przyjaciółmi i partnerami, pomimo tego, że – jak każdy – posiadają pewne wady.

Czy znak zodiaku może mieć wpływ na to, że ktoś ma większe predyspozycje do popełniania przestępstw, w tym tych najbardziej brutalnych? O taką analizę pokusił się Killer.Cloud, tworząc zestawienie seryjnych morderców pod kątem ich znaku zodiaku. Okazało się, że niektóre znaki zodiaku w takim rankingu niechlubnie się wyróżniły… Sprawdź, które znaki zodiaku są niebezpieczne i mogą mieć skłonności do przestępstw!

Najnowsze wiadomości

reklama