Lew (23 lipca - 22 sierpnia)Zodiakalne Lwy często mają problem ze zdobyciem i utrzymaniem na dłużej sympatii innych osób © istockphoto.com
[3/10]

Te znaki zodiaku są niebezpieczne! Mogą popaść w konflikt z prawem. Sprawdź, na które znaki zodiaku trzeba uważać

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
Zodiakalne Lwy często mają problem ze zdobyciem i utrzymaniem na dłużej sympatii innych osób. Nic w tym dziwnego – nierzadko nie patrzą dalej niż na czubek własnego nosa i to ich potrzeby są dla nich najważniejsze. Najmocniejsza jest zaś w Lwach potrzeba bycia uwielbianymi – kiedy inni nie dają im odczuć swojego podziwu, Lwy stają się opryskliwe i nie szczędzą innym krytyki. Osoby spod tego znaku zodiaku są też bardzo apodyktyczne, a ich głębokie poczucie honoru sprawia, że niezwykle łatwo zranić je do żywego.

Mimo tego, że Lwy mają całkiem sporo negatywnych cech i równie dużo przedstawicieli, którzy dopuścili się poważnych zbrodni, nie można ignorować drugiej strony medalu. Osoby spod tego znaku zodiaku są także lojalnymi przyjaciółmi i optymistami i chociaż czasami naprawdę trudno jest je polubić, to gdy już nawiąże się z nimi relację, jest ona niezwykle satysfakcjonująca.

Czy znak zodiaku może mieć wpływ na to, że ktoś ma większe predyspozycje do popełniania przestępstw, w tym tych najbardziej brutalnych? O taką analizę pokusił się Killer.Cloud, tworząc zestawienie seryjnych morderców pod kątem ich znaku zodiaku. Okazało się, że niektóre znaki zodiaku w takim rankingu niechlubnie się wyróżniły… Sprawdź, które znaki zodiaku są niebezpieczne i mogą mieć skłonności do przestępstw!

Najnowsze wiadomości

reklama