Już kiedyś – przed wyborami, w 2015 roku - za czasów panowania koalicji PO – PSL, pisałem o straszeniu PiS-em i „Kaczorem”. Wówczas straszono „zaćmieniem słońca i upadkiem cywilizacji, jakby się Polakom zachciało wyboru innej kreacji.”

Strach człowieka ogarnia, czytając komentarze pod artykułem: "Parszywa Dwunastka" według Politico. Na liście prezes PiS Jarosław Kaczyński, znajdującym się pod linkiem: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Parszywa-Dwunastka-wedlug-Politico-Na-liscie-prezes-PiS-Jaroslaw-Kaczynski,wid,18660713,wiadomosc.html?&ticaid=1185fd
Z tych i nie tylko z tych – spod przywołanego wyżej artykułu – komentarzy, ale i w oparciu o całokształt materiałów traktujących o rządach PiS, jak też o samej partii, czy o jej prezesie Kaczyńskim, daje się zauważyć, wyraźną nagonkę na partię PiS, a przede wszystkim na jej prezesa Kaczyńskiego.
Już kiedyś – przed wyborami z dn. 25 października 2015 roku, za czasów panowania koalicji PO – PSL, (O którego skutkach można przeczytać na stronie:
ttp://3obieg.pl/skutki-rzadow-koalicji-po-psl) pisałem o straszeniu PiS-em i „Kaczorem”. Wówczas straszono „zaćmieniem słońca i upadkiem cywilizacji, jakby się Polakom zachciało wyboru innej kreacji.” – Polacy jednak się nie przestraszyli i mimo wszystko – kreację – zmienili. W reakcji na tak „niecne” zachowanie Suwerena, „podpowierzchniowa zawartość” polskiej gleby społeczno-politycznej zawrzała i – chciał nie chciał – na powierzchnię się wydostała. Media i elity polityczne, spoza wybranej, przez Suwerena opcji politycznej pienią się teraz na powierzchni, społeczno-politycznej, polskiej gleby. Powrócił do Polski „Kaczorowy Potwór”. Najczęściej słychać i widać „przepowiednię fatimską” – Kaczor zniszczy Polskę.
Do mojej głowy - poza strachem – przebiło się pytanie: Czy aby kloaka, o której wspomina Wojciech Krzyżaniak, po obejrzeniu „szopki” w TVP, (http://www.newsweek.pl/polska/polityka/szopka-wolskiego-w-tvp-to-bylo-obrzydliwe-,artykuly,402912,1.html) to nie ta, podpowierzchniowa zawartość polskiej gleby? – Gdybym miał jeszcze coś powiedzieć, to bym rzekł: Teraz ważą się losy Polski i jeśli, PiS-owskiej większości nie poprzemy, to do „kloaki” wpadniemy.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!