W całym kraju, w sobotę (3 października), adwokaci pomogą bezpłatnie każdemu, kto zgłosi się do nich z prośbą o poradę. Zobacz gdzie możesz uzyskać pomoc prawną.

W ramach II Ogólnopolskiego Dnia Bezpłatnych Porad Adwokackich 843 adwokatów i aplikantów adwokackich będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych każdemu, kto będzie tego potrzebował. Z pomocy będzie można skorzystać w jednym ze 181 miast Polski.

- Los nie wybiera. Problemy rozwodowe czy majątkowe zdarzają się wszystkim, także ludziom ubogim, których nie stać na pomoc prawnika oferowaną na zwykłych zasadach. Takim osobom też chcemy pomóc i to do nich w pierwszej kolejności adresujemy nasza akcję – powiedziała adwokat Joanna Agacka-Indecka, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Adwokaci postarają się pomóc we wszystkich sprawach, zarówno cywilnych, karnych jak i administracyjnych. Proszą jednak o zabranie ze sobą wszystkich dokumentów jakie mogą dotyczyć sprawy (dokumenty urzędowe, akty notarialne itp.).

Jest to już druga ogólnopolska akcja bezpłatnych porad prawnych organizowana przez NRA. W pierwszej, odbywającej się 9 maja udzielono ponad 12 tys. porad prawnych.

Gdzie uzyskasz pomoc adwokata?
Akcja odbywa się w sobotę, 3 października w godzinach 9.00 - 15.00
Porady udzielają adwokaci ze 181 miast z tej listy
Możesz się zgłosić do jednego ze 843 adwokatów z tej listy
W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń na infolinię NRA: 022 505 25 00 lub wejdź na stronę www.nra.pl

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!