Koncert Sylwii Grzeszczak i zespołu LemON na wielki finał 50. edycji „LATA Z RADIEM”

Materiał informacyjny Lato z Radiem
Jubileuszowa edycja „Lata z Radiem” była pełna emocji, muzycznych wrażeń, niezwykłych konkursów i niespodzianek. Już w najbliższą sobotę 18 września czas na wielki finał trasy koncertowej popularnej audycji – na żywo na Placu Niepodległości w Zakopanem wystąpią Sylwia Grzeszczak i zespół LemON. Transmisja koncertu także na antenie Programu 1, Facebooku Jedynki, stronie internetowej oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Początek o godz. 20.00.

Popularna wakacyjna audycja Programu 1 Polskiego Radia „Lato z Radiem” to najlepsza muzyka, występy znakomitych artystów, trasa reporterska, audycje plenerowe oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na ostatnim przystanku trasy koncertowej jubileuszowej audycji usłyszymy Sylwię Grzeszczak oraz Zespół LemON.

Po wielu tygodniach wyjątkowej muzycznej podróży, trasa koncertowa Lata z Radiem zmierza ku stacji końcowej. I tak jak rozpoczynaliśmy całość naszego jubileuszu koncertem Cleo w Zakopanem, wracamy do tego miasta, by kończyć sezon letni w sercu Podhala i zwieńczyć uroczyście naszą trasę. Na scenie wyborni: Sylwia Grzeszczak i zespół LemON z charyzmatycznym Igorem Herbutem. Piękniejszego finału nie mogliśmy sobie wyobrazić, bo wspomniani wykonawcy to niewątpliwie jedni z najciekawszych artystów w Polsce – mówi Marcin Kusy, Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Finał „Lata z Radiem” prosto z Zakopanego na antenie Jedynki rozpocznie się już w piątek 17 września w audycjach „Muzyczna Jedynka” oraz „Ekspres Jedynki”. W sobotę dalsza część ponownie w „Muzycznej Jedynce”, relacje także w „Sobocie z Jedynką”, a od godz. 20.00 transmisja finałowego koncertu.

Podczas trasy koncertowej 50. edycji „Lata z Radiem” wystąpili: Cleo, Maryla Rodowicz i Helena Vondrackova, De Mono, Chopin University Big Band i goście: Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski, Pectus, Ania Dąbrowska oraz Golec uOrkiestra. Nowością tegorocznej trasy był peleton motocyklowo-rowerowy, oraz interaktywne słuchowisko „Klub wielbicieli Agaty Ch." napisane przez Justynę Bednarek i Jagnę Kaczanowską specjalnie z okazji jubileuszu. Polskie Radio uruchomiło także aplikację Jedynki, która na dwa wakacyjne miesiące zamieniła się w aplikację „Lata z Radiem”.

◆ Więcej informacji na temat jubileuszowej edycji Lata z Radiem można nadal znaleźć na stronie internetowej Lata z Radiem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto