Pierwsza w historii festiwalowa Holistyczna Poradnia Zdrowia w EXPO ŁÓDŹ

Materiał informacyjny GREEN WORLD FESTIVAL
GREEN WORLD FESTIVAL to pierwsza edycja Międzynarodowego Kongresu i Festiwalu Medycyny Holistycznej, który odbędzie się w EXPO ŁÓDŹ, AL. Politechniki 4 już 24-25 czerwca br. Przyjdź na festiwal i znajdź swoją drogę do zdrowia!

Czym jest nurt holistyczny w medycynie?

Medycyna Holistyczna to wielopłaszczyznowe partnerstwo medycyny akademickiej i innych sprawdzonych systemów i metod leczenia, takich jak ajurweda, hipnoterapia, akupunktura, fizjoterapia, osteopatia, chiropraktyka, dietetyka, homeopatia, psychologia/psychoterapia, których wspólnym celem jest poprawa efektywności leczenia, zwłaszcza w kontekście chorób przewlekłych. To holistyczne zaopiekowanie się każdym aspektem na każdym poziomie funkcjonowania pacjenta – jego ciałem, umysłem i aspektem duchowym.

To budowanie głębokiej relacji pomiędzy pacjentem a lekarzem, opartej na zaufaniu ui doświadczeniu.

GREEN WORLD FESTIVAL to przede wszystkim dwudniowy Międzynarodowy Kongres Holistyczny, w trakcie którego wystąpi 20 prelegentów z kilku krajów, między innymi: nasza badaczka z Oxfordu - dr Barbara Baj-Wójtowicz, prof. dr hab. Andrzej Frydrychowski, prof. dr. hab. Tomasz Stuczyński, lek. Anna Furmaniuk, dr. Marek Roland, farmaceuta/fitoterapeuta Grzegorz Carowicz, lek. Stom. Anna Uchniewska oraz prezes Fundacji Nautilus, wieloletni dziennikarz – Robert Bernatowicz.

Wśród zagranicznych prelegentów mamy także dwie tłumaczone prelekcje online – jedną prosto z Indii, którą poprowadzi dr Saurabh Pardeshi – lekarz ajurwedyjski oraz drugą, z dr Larisą Stiepanowna Sotnikova, która poprowadzi arcyciekawą prelekcję o nowym podejściu w medycynie spersonalizowanej.

Zapraszamy każdego, kto szuka ogromnej dawki wiedzy o zdrowiu.

Aula dysponuje określoną liczbą miejsc, więc w sprzedaży jest tylko 380 biletów dwudniowych, które można kupić online przez platformę ebilet.pl

Dla osób, które będą chciały uczestniczyć w Kongresie w wersji online przygotujemy live stream – bilety można nabyć przez platformę ebilet.pl.

Szczegółowe informacje o Kongresie i prelegentach:
www.greenworldfestival.pl/prelegenci

GREEN WORLD FESTIVAL to także pierwsza na świecie festiwalowa Holistyczna Poradnia Zdrowia, w której uczestnicy festiwalu będą mogli odbyć 15 min. konsultacje ze znanymi i poszukiwanymi lekarzami holistycznymi, farmaceutami –zielarzami czy innymi specjalistami z nurtu holistycznego.

„Wiemy, jak długo czeka się na wizytę u lekarza, więc specjalnie do Łodzi przyjadą wspaniali lekarze i specjaliści z całej Polski, aby pomóc pacjentom znaleźć drogę do zdrowia.

Czasami sama merytoryka nie wystarczy. Potrzebna jest realna pomoc. Holistycznie podeszliśmy więc także do samego Festiwalu.

Chcemy nie tylko edukować w zakresie zdrowia, chcemy też przede wszystkim realnie pomagać” - Karolina Kupisz, organizator festiwalu.

Uczestnicy Festiwalu, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji holistycznej, mogą przyjść już o 9.00 i pobrać numerek do wybranego specjalisty. Poradnia będzie działać w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 17.00. Konsultacje są płatne – cegiełka 50 PLN (wyłącznie gotówka).

Oprócz prof. Dr. Hab. Andrzeja Frydrychowskiego oraz dr. Marka Roland swój udział zapowiedziało: dwóch neurologów, psychiatra, psycholog, dwóch farmaceutów zielarzy, lekarz homeopata i lekarz rodzinny. Uczestnicy Kongresu będą mieli pierwszeństwo w przerwach pomiędzy prelekcjami.

Szczegółowe informacje o Holistycznej Poradni Zdrowia:
https://greenworldfestival.pl/holistyczna-poradnia-zdrowia

GREEN WORLD FESTIVAL to także STREFA CHILLOUTU, w której przez dwa dni będzie można wspólnie koncertować na gongach, bębnach, relaksować się w trakcie koncertów, tworzyć mandale czy pić ceremonialne kakao.

Do dyspozycji gości będzie ponad czterdzieści etnicznych, niezwykłego pochodzenia, również antycznych instrumentów z całego świata. Możemy tu masować się specjalnie do tego zaprojektowanymi bębnami pierwotnymi. Na miękkim wyścielonym podłożu goście doświadczą dotyku kojącymi wibracjami: różnego typu antycznych mis himalajskich z XVIII i XIX wieku oraz mis kutych ręcznie intencjonalnie przez autora. Trzech metrowych gongów, „gongu noszonego", kamertonów, monokurantów, dzwonów, wachlarzy piórowych, dzwonków koshi i wieloma innymi. W strefie Chillout odbędzie się także koncert relaksacyjny.

Wisienką na torcie będzie strefa wystawiennicza, w której goście znajdą produkty eko/bio, przedstawicieli terapii wspomagających leczenie, uzdrowicieli, nowe technologie w medycynie i wiele innych - wspaniałych rozwiązań ułatwiających znalezienie drogi do zdrowia.

„W jednym miejscu pojawią się wyjątkowi ludzie, którzy ogromem swojej wiedzy i z wielką pasją pomagają innym. Wystawcy, których produkty i usługi są owocem wiedzy, pasji, chęci pomocy innym i miłości, którą kierują się w życiu” – Karolina Kupisz, organizator.

Jak na Festiwal przystało, w niedzielę, 25 czerwca odbędzie się koncert zespołu WOLNOMUZYKA – tworzącego muzykę filozoficzną. Koncert odbędzie się w ramach Kongresu Holistycznego.

G R E E N W O R L D F E S T I V A L

To miejsce, w którym spotykają się nowe osiągnięcia medycyny akademickiej z naturalnymi terapiami wspomagającymi leczenie, w której edukujemy i pomagamy, a także integrujemy środowisko, któremu bliskie jest holistyczne podejście do zdrowia. Świat, w którym wiedza spotyka się z doświadczeniem. Przestrzeń, w której istnieje tylko współpraca, a lekarze idą ramię w ramię z naturo-terapeutami czy zielarzami, ponieważ liczy się człowiek i doświadczenie, a nie teoria i statystyka. Gdzie droga ku wyzdrowieniu wiedzie nie tylko przez ciało, ale także przez emocje, duszę i umysł.

Green World Festival to połączenie: międzynarodowego Kongresu, pierwszej w historii festiwalowej Holistycznej Poradni Zdrowia, wspaniałych wystawców, instrumentalnej strefy CHILLOUT oraz koncertów.

Wstęp na festiwal w sobotę i niedzielę od godziny 9.00.
Zakończenie: sobota: godz. 20
Niedziela – godz. 17.30

Przyjdź na Festiwal i ZNAJDŹ SWOJĄ DROGĘ DO ZDROWIA!

Szczegóły wydarzenia:
WWW.GREENWORLDFESTIVAL.PL

ODBIERZ SWÓJ BILET:
https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/green-world-festival

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto