MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zarobki w Kauflandzie 2021. Porównaj płace i warunki zatrudnienia

OPRAC.: AB
Ile zarabia się w handlu detalicznym? Jakie stawki obowiązują w Kauflandzie? 3-miesięczny urlop i dodatkowe świadczenie dla emeryta to tylko wybrane spośród licznych korzyści płynących z zatrudnienia. 
 Zapoznaj się z wynagrodzeniami i benefitami pozapłacowymi w Kauflandzie.
Ile zarabia się w handlu detalicznym? Jakie stawki obowiązują w Kauflandzie? 3-miesięczny urlop i dodatkowe świadczenie dla emeryta to tylko wybrane spośród licznych korzyści płynących z zatrudnienia. Zapoznaj się z wynagrodzeniami i benefitami pozapłacowymi w Kauflandzie. Vindhya Chandrasekharan/ Pexels.com
Wynagrodzenia w sieci Kaufland należą do jednych z najbardziej konkurencyjnych w sektorze handlu detalicznego – zapewnia sieć. Ponadto pracownicy Kauflanda mają do swojej dyspozycji szereg atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Porównaj stawki w Kauflandzie i sprawdź, z czego mogą korzystać pracownicy.

Osoby, które liczą na atrakcyjne zarobki, mogą rozważyć zatrudnienie w sklepach należących do sieci Kaufland. W 2021 r. firma przeznaczyła 37 mln zł na podwyżki dla pracowników, a 6 mln zł na „badanie, weryfikację i rozwój kompetencji personelu” oraz poszerzenie wachlarza dostępnych szkoleń.

- Wynagrodzenia w sieci Kaufland należą do jednych z najbardziej konkurencyjnych w sektorze handlu detalicznego. Po corocznych podwyżkach, które miały miejsce w marcu tego roku, zatrudnieni na stanowisku kasjer-sprzedawca mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości do 4100 zł brutto miesięcznie, a lider zespołu – na pensję w wysokości do 5 650 zł brutto miesięcznie – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska. – Pracownicy otrzymują również dodatki do pensji, między innymi dodatek motywacyjny za 100-procentową frekwencję w pracy w wysokości 500 zł, a także dodatki uzależnione od lokalizacji sklepu w wysokości 300 lub 400 zł – dodaje ekspertka.

Warto przeczytać również:

Lojalność pracowników budują liczne benefity pozapłacowe, np. wsparcie dla osób w wieku emerytalnym czy urlop sabbatical. Korzyści płynące z pracy w firmie, która stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom personelu, zwiększają atrakcyjność zatrudnienia.

- Wszyscy pracownicy, bez względu na porę roku, mogą korzystać z Kafeterii MyBenefit, która obejmuje dodatki, takie jak: karta MultiSport, vouchery czy zniżki do realizacji w licznych sklepach. Zatrudnieni są również objęci prywatną opieką medyczną Luxmed, z której na preferencyjnych warunkach mogą korzystać także partnerzy i członkowie ich rodzin. Jako sieć zapewniamy także nagrodę jubileuszową, ubezpieczenie grupowe, dodatkową wypłatę emerytalną, zniżki na studia czy wyprawkę dla maluszka dla każdego pracownika, który został rodzicem – wymienia Małgorzata Ławnik.

Z informacji zamieszczonych na stronie internetowej sklepu wynika, że wyprawka dla maluszka obejmuje produkty Bevola i Kuniboo, marki własnej sieci, a pracownicy, którzy przechodzą na emeryturę, otrzymują dodatkowe świadczenie pieniężne. Na Boże Narodzenie osoby zatrudnione w Kauflandzie dostają bony wielokrotnego użytku, ważne 4 lata, a dodatkowo trafiają do nich świąteczne paczki.

Warto przeczytać również:

Pracownicy, którzy niespodziewanie znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, mogą liczyć na pomoc finansową. Ponadto sieć organizuje imprezy jubileuszowe dla osób z najbardziej imponującym stażem pracy, który wynosi 10, 25 lub 40 lat. Dodatkowe benefity przynosi też karta Payback, uprawniająca do wymiany zgromadzonych punktów na 10-procentowe rabaty.

Jednym z atutów pracy w Kauflandzie jest elastyczny czas pracy. Pozwala on dopasować harmonogram w sklepie do swojej sytuacji życiowej. Dodatkowo studenci oraz osoby rozważające pracę sezonową mają do swojej dyspozycji tzw. urlop sabbatical, czyli dłuższą przerwę od pracy, trwającą od jednego do trzech miesięcy. Czas ten można dowolnie wykorzystać, np. na staż, podróże, remont domu czy kształcenie. Z kolei rodzicom zatrudnionym w centrali Kauflanda wolno przyprowadzać dzieci do pracy. Biuro wyposażone jest w specjalny pokój z atrakcjami dla maluchów.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zarobki w Kauflandzie 2021. Porównaj płace i warunki zatrudnienia - Strefa Biznesu

Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto